Klasyczne jeansy i kolor różowy

      Zwykle kolor różowy kojarzy nam się z czymś przesłodzonym, czymś czego kobiecie już w pewnym wieku nie wypada, uważamy, że jest zarezerwowany tylko dla małych dziewczynek i wybieramy bardziej stonowane kolory. Gdy ja otwieram swoją szafę dominują u mnie przeważnie szarości, czernie i granaty. Jak większość kobiet boję się bardzo eksperymentować z kolorami i stawiam na sprawdzone standardowe odcienie, w których zawsze wygląda się dobrze.
     W swojej dzisiejszej stylizacji postawiłam na kolor, i to w dodatku różowy:) Tej wiosny jest to jeden z najmodniejszych odcieni. Wybrałam bluzę w kolorze pastelowego różu i intensywne różowe szpilki tzw. ,, noski" które są dla mnie absolutnym hitem w tym sezonie. Całość połączyłam z klasycznymi jasnymi jeansami nad kostkę. Takie gacie optycznie wyszczuplają nasze nogi.
Zamiast torebki wybrałam dla siebie nerkę, która pomieści najpotrzebniejsze rzeczy:) Jest to bardzo fajny, praktyczny zastępnik klasycznej torebki, którą ciężko jest dla mnie nieść w dłoni i pchać jednocześnie wózek.
    Będę zdecydowanie częściej zakładać kolorowe rzeczy:) Nie bójmy się kolorów!!! W kolorowych ubraniach wyglądamy młodziej i weselej. Pamiętajmy jednak, żeby nie przesadzić i ostrożnie dobierać pozostałe dodatki. 

Miłego weekendu!!! 
Bluza: Fashion Land
Spodnie: Orsay
Nerka: pretty_women_
Buty: Berskha

 

Komentarze

Popularne posty