Sport Style - PLNY LALA, New Era

    Styl sportowy to przede wszystkim wygoda, swoboda i zabawa.  Lekkie i proste formy takich ubrań są rewelacyjnym rozwiązaniem na upalne dni, ponieważ sportowa odzież jest tworzona z oddychających materiałów. Dresowy materiał, który kojarzy nam się przeważnie z ćwiczeniami na siłowni, dostał w tym sezonie nowe życie:) Modną wygodę pokochały nie tylko kobiety czynnie uprawiające sport, takie ubrania noszą teraz praktycznie wszyscy. Takie ciuszki na pewno nie są nudne!!! W sklepach nie znajdziemy tylko klasycznych szortów, jednokolorowych legginsów i białych t - shirtów. Teraz najmodniejsze są printy, kolory fluo, kwiatowe wzory, a także nowoczesne kroje i materiały: ortaliony i siateczki.
    Dziś dla siebie wybrałam sportową koszulkę z siatki, którą połączyłam z klasycznymi dresowymi szortami i butami na koturnie. Dodatkiem do mojego stroju była czapa z daszkiem;)
Adriana miała ubrane krótkie ogrodniczki, koszulkę na grubych ramiączkach i białe trampeczki, a uzupełnieniem jej stylizacji była czapeczka typu full cap.

 Mama: 
Koszulka: PLNY LALA
Szorty: H&M
Buty: Nike Dunk Sky Hi
Czapa: New Era

Ada: 
Bluzeczka: F&F
Ogrodniczki: H&M
Czapa: New Era

Komentarze

Popularne posty