Czas na bikini:)

Pewnie każda z Was weszła już w posiadanie swojego wymarzonego stroju kąpielowego:) ja muszę przyznać, że co roku jest to dla mnie nie małe wyzwanie. Muszę sporo się nabiegać po sklepach by znaleźć strój który sprosta moim wymaganiom, bo to majteczki są zbyt wycięte, stanik za bardzo spłaszcza to i tamto, lub po prostu strój wygląda na mnie źle. Kostium kąpielowy odpowiednio dobrany do naszej figury pozwoli czuć się kilkanaście kilogramów lżej i atrakcyjniej.
Poniżej napiszę Wam wskazówki jak odpowiednio dobrać strój do sylwetki:)

 1. Jesteś niska: 

Postaw na bikini z pionowymi lub skośnymi wzorami, wysmuklą one sylwetkę. Dół stroju niech będzie mocniej wycięty na udach, wydłużysz tym optycznie nogi.

2. Jesteś właścicielką sporego biustu: 

Najlepsze będą stroje jednolite, ciemniejsze kolory lub jaśniejsze, ale w drobne wzorki, kropeczki czy marszczenia, sprawią one, że optycznie zmniejszymy te partie.

3. Masz okrągły brzuszek: 
 
Brzuszek można zakryć strojem z dłuższym topem - tankini lub figami z wyższym stanem. Świetnym sposobem na odwrócenie od niego uwagi jest też przewiązanie pareo. Gdy wybierasz kostium jednoczęściowy, zwróć uwagę by strój był ciemniejszy w centralnej części a jaśniejszy po bokach, w ten sposób ukrywamy brzuszek.

4. Masz mały sportowy biust: 

Stawiamy na miseczki typu Push Up:) Wybieraj jasne kolory, motywy i falbanki na staniku, optycznie powiększasz wtedy piersi.

5. Masz krótkie nogi i jesteś chudzinką:

Klasyczne bikini z wiązanymi majteczkami to dla Ciebie najlepsze rozwiązanie!!! Osoby szczupłe najlepiej wyglądają w mocno wyciętych strojach, które nie zasłaniają ich małej powierzchni ciała.

6. Jesteś posiadaczką dobrze zbudowanych ud i szerokich bioder:

Biodra możesz ukryć wybierając strój z szortami lub bardziej zabudowanymi majteczkami. Ważne by były to biodrówki, które optycznie zmniejszają i modelują pupę. Dolna część kostiumu w ciemniejszym i jednolitym kolorze wyszczupla.Dla siebie wybrałam strój sportowy Adidas Originals:) Zdecydowałam się na niego głownie z powodu majteczek:) bardzo długo szukałam takich które ukryją co nieco i nie będą się zsuwać gdy będę szalała z Aduchą:)


Komentarze

Popularne posty