W świątecznym klimacie

Hej!


Jak Wasze świąteczne przygotowania? Zdążyłyście spokojnie ze wszystkim? Mi tym razem wyjątkowo udało się szybko uwinąć z porządkami i zakupami, pozostało jedynie upieczenie ciacha, ale za to wezmę się dopiero jutro:) Pisanki już z Adą mamy pomalowane, koszyczki na sobotę ustrojone, z Zającem prezenty załatwione, więc nie pozostaje nam nic innego jak odpoczywać;)

Dawno na blogu nie było zdjęć z udziałem Ady:) Mały Buntownik pogodził się z aparatem i dziś także prezentuje dzielnie nasze świąteczne stylizacje.
Chciałybyśmy Wam przedstawić polską markę Bonanza Style.  Założyła ją młoda kreatywna Kobieta, która uwielbia modę. Stworzyła ona ubrania dla Kobiet, które cenią sobie przede wszystkim jakość i niepowtarzalność. Kolekcje powstają zawsze w kilku unikalnych egzemplarzach, co sprawia, że wyróżnia ją to na tle innych firm. W swoją pracę wkłada ona całe serce i dokłada wszelkich starań, by rzeczy były dobrze wykonane. Spódniczka dla Ady powstała z inicjatywy firmy, za co chcemy bardzo podziękować.
Zapraszam Was na www.bonanza-style.pl

Spódniczki: Bonanza Style
Bluzki: Mosquito
Komentarze

Prześlij komentarz

Popularne posty