Wiosenne Przygotowania

    Uwielbiam takie dni jak ten!!! Piękna pogoda, słoneczko świeci aż chce się żyć!!! Jest ciepło, robi się zielono. Człowiek zaczyna pozytywnie myśleć i widzieć świat w różowych barwach.  Napływa do nas niesamowita energia, nie wiadomo skąd. A wszystko to za sprawą zbliżającej się do nas wielkimi krokami wiosny:)
     Bardzo lubimy  spędzać z Adą czas na świeżym powietrzu, a zwłaszcza w tak piękną pogodę. Wybrałyśmy się dziś  pospacerować na nasz żorski rynek i zaliczyłyśmy ulubioną huśtawkę Ady. Po powrocie do domu zabrałyśmy się za coś na co czekałyśmy już od dawna... chowanie zimowych kurtek i gaciorów:) Wreszcie nastał ten dzień, że możemy odśnieżyć nasze ulubione wiosenne płaszczyki. Płaszczyk na ten czas jest najlepszym rozwiązaniem, a także częścią kobiecej garderoby która nigdy nie wychodzi z mody. Każda z nas posiada na pewno niejeden w swojej szafie.
Porządki z Aduchą to sama przyjemność, zawsze świetnie się bawimy, szczególnie mała, bo uwielbia robić mi pod górkę, ja pakuję,a Duśka wyciąga.
    Kobietki!!! chowamy zimowe klamoty!!! wyciągamy płaszczyki, cienkie kurteczki, sukienki i witamy wiosnę, która zawita do nas już za 5 dni!!!
Komentarze

Popularne posty