Business Dress


Witajcie Kochani:)
Mam dla Was propozycję stylizacji, która idealnie sprawdzi się do pracy, czy też ważne spotkanie. Coraz częściej w miejscach w których pracujemy obowiązuje nas tzw. ,,dress code". Kojarzony zwykle jest on z nudą... ołówkową spódnicą (choć to klasa sama w sobie), koszulą, czy spodniami. Fajną alternatywą dla klasycznych zestawów będzie biznesowa sukienka od nun.mi, która może posłużyć także za marynarkę, choć ja dla siebie zdecydowanie wolę wersję sukienki.

Mam nadzieję, że niebawem zwiększę częstotliwość dodawania postów:) Dzisiejsze zdjęcia udało mi się jeszcze wykonać przed operacją... Czekam aż całkiem stanę na nogi, wrócę do pracy, będę funkcjonować jak dawniej. Bo na chwilę obecną nawet godzinny spacer odchorowywuję na kanapie co sprawia, że mój nastrój pozostawia wiele do życzenia:) Wykuruję się na cacy i wrócę do rzeczy, które sprawiają mi radość... także i tu do Was:*

Buziaki:*

Sukienka: Nun.mi
Torebka: Paulina Schaedel
Szpilki: DeeZee
Komentarze

  1. Teraz już co raz mniej jest tego oficjalnego stroju bo typową białą bluzka i czarną spódniczkę może równie dobrze zastąpić a nawet i lepiej, co Ty to pokazałaś. Sukienka jest bardzo elegancka :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Chyba musze sobie coś takiego zakupić 😁😎

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty