Birthday OOTD by perfect Nun.mi


Hej!
Pewnie już wiecie, że właśnie wczoraj stuknęła mi trzydziestka:) Podobno jeden z większych momentów przełomowych w życiu każdej kobiety. Hmmmm... a u mnie??? Jakoś czuję się zupełnie normalnie, wiekowego doła nie złapałam, zmarszczek specjalnie nie widzę, poza tymi mimicznymi:)
Ale!!! Jak to mawia mój Mąż... jak przestanę się uśmiechać to nic nie będzie widać, a te bardzo widoczne wychodzą dopiero po czterdziestce. Więc jest gitarka:) Zostało mi 10 lat. A tak na poważnie, to nic się nie zmieniło, jestem szczęśliwa, spełniam się, dalej żyję w biegu i mam zamiar czerpać z życia ile tylko się da!!! 
Na swoje urodzinowe party wybrałam stylizację od mojej perfekcyjnej : Nun.mi 
Ołówkową mini w paski połączyłam z luźną, delikatną, czarną bluzeczką, którą to zdolna Justyna sama ręcznie maluje:) Dzięki temu każda bluzka, którą tworzy jest inna.  Pisałam już wcześniej, że to jedna z moich ulubionych projektantek i bardzo cenię ją za jakość wykonywanych rzeczy i jej perfekcjonizm. Spódniczkę przedstawiam Wam przedpremierowo:) Pojawi się ona już niebawem w jesiennej kolekcji.

Bluzka: Nun.mi
Spódnica: Nun.mi
Torebka: paulina schaedel
 

Komentarze

Prześlij komentarz

Popularne posty