Pikinikowy outfit Adriany


Hej:)
Czasami w naszym życiu są takie dni, że mamy ochotę gdzieś się schować. Uciec od zgiełku, ludzi i wszystkiego co na co dzień nas otacza. Chcemy sobie po prostu odpocząć, wyciszyć się, w spokoju przemyśleć pewne sprawy, poleżeć i pomilczeć z ulubioną książką w ręku. Właśnie w ostatnią niedzielę naszły mnie chęci na taki dzień. Chciałam mieć spokój:D
Co wtedy robię??? wsiadam na rower, pakuję troszkę jedzenia, ulubione książki, kocyk i rzecz jasna Szefową:) i ruszamy na piknik gdzieś na obrzeża naszego Miasta. Nawet Ada wie, co się u Mamy kryje pod słowem ,, PIKNIK" i o dziwo twierdzi, że musi odpocząć razem z mamą oglądając swoje ulubione książeczki:) Uwielbiam od czasu do czasu takie aspołeczne dni, uważam że są mi potrzebne by niektórych spraw nie brać za bardzo do siebie,a także  móc spokojnie cieszyć się każdym nowym dniem:)

 O perfekcyjny, piknikowy outfit Adriany zadbała nasza niezastąpiona : Opaski - Babi
 Te cudowne rampersiki możecie zakupić na stronie http://opaski-babi.pl/ w wyjątkowo atrakcyjnej cenie. Gorąco zapraszamy do zapoznania się z ofertą, bo właśnie rozpoczęły się letnie wyprzedaże!

 

Komentarze

Prześlij komentarz

Popularne posty